Naše montážní kapacita pro rok 2019 je naplněna, momentálně nepřijímáme další poptávky na montáže vzduchotechniky. Více informací zde.

 

Pokud chcete zboží zaslat na Slovensko, zvolte nejprve jako měnu EURo.

 

 


MK2 MICRA 60 montážní set

MK2 MICRA 60 montážní set

- venkovní kovová mřížka (NB Micra 60)

- dvě plastová potrubí délka 500 mm, průměr 125 mm

- papírová šablona


Podobné zboží

MICRA 60 rekuperační jednotka pro jednu místnost

MICRA 60 rekuperační jednotka pro jednu místnost

MICRA 60 rekuperační jednotka pro jednu místnost, Jednotka je určena k větrání jedné místnosti s úsporou tepla (rekuperace). Montáž celého zařízení je díky absenci rozvodů velmi snadná. Rekuperační jednotka MICRA 60 odvede téměř bez tepelných ztrát z domu znečištěný vzduch a nepříjemné pachy z kuchyně, koupelen a WC a zajistí stálý přísun čistého filtrovaného vzduchu. Rekuperační jednotky umožní Vám i Vaší rodině dýchat ve Vašem domě stále čerstvý venkovní vzduch při zachování optimální tepelné pohody v domě za minimálních provozních nákladů. Rekuperační jednotky zajišťují nepřetržité větrání i v době, kdy je dům zcela uzavřen (dovolená, víkendy, apod.).

20 009,00 Kč s DPH

2 týdny

Mohlo by Vás zajímat

Aerauliqa QR100M lokální rekuperační jednotka s deskovým výměníkem

Aerauliqa QR100M lokální rekuperační jednotka s deskovým výměníkem

QR100M Rekuperační jednotka - nástěnné provedení, deskový výměník, tepelný obtok, EC motor, filtr. Decentralizovaná větrací jednotka pro řízený přívod a odvod vzduchu s integrovanou energií rekuperace. Přístroj zajišťuje přívod čerstvého filtrovaného vzduchu bez průvanu do místnosti a zároveň odsává stejný objem znehodnoceného vzduchu. Tím vytvoří příjemnou atmosféru, aniž by bylo nutné otevírat okna. V tepelném výměníku vlhký zatuchlý vzduch ohřívá čerstvý suchý vzduch. Vzduchy zůstávají vždy zcela odděleny od sebe navzájem. Tímto jednotka snižuje riziko vzniku plísní kvůli vysoké vlhkosti.

30 866,00 Kč s DPH

na dotaz

AURA 1 nástěnná větrací jednotka s rekuperací

AURA 1 nástěnná větrací jednotka s rekuperací

Regenerativní rekuperací jednotka - max. 50 m³/h, reverzibilní, nízkonapěťové provedení, nástěnné provedení, filtr. AURA je nástěnná pokojová větrací jednotka s rekuperací tepla. Jednotka je složena z keramického výměníku a axiálního ventilátoru DC, který střídavě odsává vzduch z místnosti nebo fouká čerstvý vzduch do místnosti (průtok vzduchu je vždy filtrován filtrem třídy filtrace G3).

8 310,00 Kč 6 782,00 Kč s DPH

na dotaz

NZÚ

SEVi 160 STANDART lokální rekuperační jednotka

SEVi 160 STANDART lokální rekuperační jednotka

Lokální rekuperační jednotka SEVi 160 STANDART od neměckého výrobce SEVentilation je vlajkovou lodí této značky. Jednotka se vyznačuje velmi tichým provozem a vysokou účinností zpětného zisku tepla. Základním principem rekuperace tepla u této jednotky je střídání směru proudu vzduchu přes keramický výměník.  Pro plnohodnotný chod jednotky je nutné párové řešení, tzn. prostor větrat pomocí dvou jednotek, které jsou ovládány z jednoho ovladače (není součástí jednotky).  

14 950,00 Kč s DPH

2 týdny

Akce

Náhradní sada filtrů G3 pro DUO

Náhradní sada filtrů G3 pro DUO

Náhradní sada filtrů G3 pro lokální rekuperační jednotky do zdi Vario-Vent DUO, DUO Live, DUO Smart, DUO LIVE2 COMBI.

572,00 Kč 519,00 Kč s DPH

2 týdny

Novinky

Čistící sprej pro DUO

Čistící sprej pro DUO

Čistící sprej pro jednotky Vario-Vent DUO, DUO Live, DUO Smart, DUO LIVE2 COMBI.

728,00 Kč 651,00 Kč s DPH

2 týdny

Novinky

REC SMART S HYGROSTATEM decentrální rekuperační jednotka

REC SMART S HYGROSTATEM decentrální rekuperační jednotka

Decentrální jednotky se zpětným ziskem tepla od společnosti ELICENT nesou název REC smart (někdy také AERA smart). Vyrábí se s tubusem o průměru 100 mm, ve kterém je osazen tzv. "brčkový rekuperátor". Účinnost jednotky je až 75 %. Délka tubusu je závislá na tloušťce zdi. Nabízíme délky 400, 500 a 600 mm. Z pohledu ovládání si můžete vybrat ze dvou variant: 1) STANDARD, kdy jednotka běží 24h denně a pomocí spínače ji můžete aktivovat na 0-30 min do vyšších otáček 2) S HYGROSTATEM, kdy jednotka plynule reaguje na vyšší vlhkost, zároveň ji však lze manuálně zapnout na 0-30 min do vyšších otáček

15 598,00 Kčod 14 818,00 Kč s DPH

na dotaz

Informace pro Vás

Nejprodávanější

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím