Pokud chcete zboží zaslat na Slovensko, zvolte nejprve v horní liště jako měnu EURo. 

 

Vzhledem ke zdražování téměř všech vstupních surovin (někteří naši dodavatelé za poslední 4 měsíce, již 3x zdražili a výhled je podobný) doporučujeme neváhat s nákupem materiálu.


Ostrůvková digestoř F164

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ.

 

 

Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně.

 

 

Ostrůvková digestoř v moderním designu vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.

 

Tělo odsavače par je vyrobeno z jemně kartáčovaného nerezu, který vkusně doplní vzhled vaší kuchyně.

 

Digestoř je vybavena kovovým kazetovým tukovým filtrem, který není třeba měnit a lze jej jednoduše umýt v myčce nádobí.

 

Disponuje třemi rychlostmi a funkcí intenzivní odsávání. Ovládání odsavače par je možné pomocí dálkového ovladače, které je součástí základní výbavy.


V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.

 

Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie.

 

Digestoř je určena pro provoz na recirkulaci a je dodávána včetně uhlíkového filtru.

 

Záruka na funkční díly 5 let.

 

 

Technické parametry:

Šířka:  45 cm
Barva:  nerez
Provedení:  nerez
Maximální výkon:  630 m3/h
Výkon dle IEC:  252 - 488 (613) m3/h
Hlučnost dle IEC:  48 - 58 (64) dB(A)
Možnost odtahu:  ne
Možnost recirkulace:  ano
Počet rychlostí:  3 (+ 1 intenzivní)
Ovládání:  dálkové
Osvětlení:  2 x 2,1 W LED
Digitální displej:  ne
Dálkové ovládání:  ano
Perimetrální sání:  ne
Doběh:  ne
Signalizace nasycení filtrů:  ne
Automatický senzor:  ne
Plynulé rozsvěcení:  ne
Tukový filtr:  kovový kazetový
Uhlíkový filtr:  ano
Zpětná klapka:  nePříslušenství:

Uhlíkový filtr zde


Mohlo by Vás zajímat

Ostrůvková digestoř CORINTHIA ISOLA

Ostrůvková digestoř CORINTHIA ISOLA

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ. Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně. Válcový tvar ostrůvkového odsavače je na spodní části zakončen panelem v imitaci betonu s šesticí LED diod, který dává výrobku ucelený vzhled. LED osvětlení vytváří silný a ostrý zdroj světla tím, že kombinuje vynikající rozložení světla na varné zóně s příjemnou relaxační intenzitou (4100K). Spotřeba energie je přitom velmi nízká. Štěrbinové sání na obvodu sací zóny plně nahrazuje absenci vodorovné části odsavače, toto technické řešení spolu s výkonnou ventilační jednotkou zajišťuje velmi dobrou účinnost přímého zachycení par. Vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu sací zóny. Podstatně se tím zvyšuje rychlost jeho proudění a schopnost strhnout s sebou okolní páry. Panel, který sací zónu překrývá, zabraňuje pronikání hluku od ventilační jednotky zpět do kuchyně a snižuje tak vnímaný hluk o 25%. Tato jednotka je nejvýkonnější verzí tiché ventilační jednotky. Dotykové ovládání umožňuje snadnou údržbu odsavače. Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchyni vybavit digestoří. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti. Záruka 5 let.

od 31 490,00 Kč s DPH

na objednávku

Ostrůvková digestoř Luna

Ostrůvková digestoř Luna

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně. Ostrůvková digestoř v neobvyklém designu vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie. Tělo odsavače par v kombinaci nerezu a perlově bílého nástřiku podtrhne vzhled vaší kuchyně. Digestoř je vybavena kovovým kazetovým tukovým filtrem, který není třeba měnit a lze jej jednoduše umýt v myčce nádobí. Disponuje 3-mi rychlostmi a funkcí intenzivní odsávání. Ovládání odsavače par je možné pomocí dálkového ovladače, které je součástí základní výbavy. V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky. Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Digestoř je určena pro provoz na recirkulaci a je dodávána včetně uhlíkového filtru. Záruka na funkční díly 5 let.

od 16 990,00 Kč s DPH

na objednávku

Ostrůvková digestoř Axial

Ostrůvková digestoř Axial

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ. Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně. Ostrůvková digestoř v nezvyklém designu vybavená výkonným axiálním motorem s nízkou spotřebou elektrické energie. Axiální motory, na rozdíl od tradičních, plynule nasávají vzduch podél lineární osy. Dva tiché axiální motory pracují současně na maximální výkon s extrémně nízkou spotřebou energie - pouze 75W. Tělo odsavače par v kombinaci nerezu a bílého skla podtrhne vzhled vaší kuchyně. Odsavač může být zavěšen na nerezových závěsných tyčích nebo na ocelových lankách (nutno upřesnit v objednávce). Součástí standardní dodávky digestoře jsou tyče. Digestoř je vybavena profesionálními nerezovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí. Progresivní dotykové slider ovládání kombinuje funkce dotykového a posuvného ovládání a nabízí maximální komfort obsluhy. Digestoř disponuje 10-ti rychlostními stupni (8+2 intenzivní) a funkcí signalizace nasycení filtrů. Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu, vybavenými funkcí pozvoleného rozsvěcení a zhasínání. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Odsavač je určený pro provoz na recirkulaci a je dodáván včetně uhlíkového filtru. Záruka na funkční díly 5 let.

29 578,00 Kč 28 990,00 Kč s DPH

na objednávku

Informace

Nejprodávanější

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím