Čidlo oxidu uhličitého ADS-CO2-230
Prostorové čidlo ADS-CO2-230 měří koncentraci oxidu uhličitého v prostoru a je napájeno 230 V. Je vhodné pro systémy kontrolující kvalitu vzduchu, ventilační a rekuperační systémy v restauracích, obchodech, kancelářích, domácnostech, bytech atd.
Podobné zboží
Čidlo oxidu uhličitého ADS-CO2-24
Čidlo oxidu uhličitého napájení 24 V ADS CO2 24 pro VENUS COMFORT, DUPLEX (náhrada AS CO2 GR) Používá se pro ovládání ventilace, klimatizace a rekuperačních jednotek. Dále pro měření a regulaci relativní vlhkosti v průmyslu, skladech apod. Otočným kolečkem, kterým disponuje každé čidlo řady  ADS, snadno nastavíte požadovanou koncentraci oxidu uhličitého, při které má čidlo sepnout / zvýšit výkon ventilační nebo rekuperační jednotky. Čidlo měří v rozmezí 400 – 2 000 ppm. - pracuje na optickém principu NDIR - nastavitelná úroveň spínání relé - analogový výstup 0 – 10V - dlouhá životnost a stabilita Zařízeni je určeno pro indikaci koncentrace CO2 v prostoru. Měření CO2 pracuje na principu závislosti útlumu infračerveného záření na koncentraci CO2 ve vzduchu. Na rozdíl od podobných senzorů na elektrochemickém principu má velmi dobrou dlouhodobou stabilitu. ČIDLO JE VHODNÉ NAPŘÍKLAD PRO VĚTRACÍ REKUPERAČNÍ JEDNOTKY VENUS COMFORT A ATREA DUPLEX RD5. Katalogový list zde. Návod zde.
skladem
Čidlo oxidu uhličitého NL-ECO-CO2
Prostorové čidlo koncentrace oxidu uhličitého. - prostorové čidlo CO2  - kompatibilní s 99% větracích jednotek na trhu - napájení 12 a 24 V AC/DC
1 týden
Čidlo oxidu uhličitého NL-ECO-CO2-BA s funkcí BOOST a ALARM