Realizace větrání s rekuperací v MŠ A ZŠ SVATOŇOVICE

 

Během léta jsme se činili. Namontovali jsme větrání s rekuparací do MŠ i ZŠ ve Velkých Svatoňovicích.

 

Obec získá od státu dotaci ve výši 70 %. I přes poměrně komplikovanou situaci starších budov jsme našli řešení, jak vést potrubí aby byl celý systém extrémně tichý i odpovídající místa pro rekuperační jednotky. Celá realizace trvala 3 týdny. Doufáme, že díky stálému přísunu čerstvého vzduchu bez nutnosti otevírat okna do ulice bude více jedničkářů. Děti ve školce si budou moci hrát v zimě i u oken bez nebezpečí nastydnutí a bude se jim následně lépe spát.

 

(Akce byla realizována dle požadavků 70. výzvy Ministerstva životního prostředí- Operační program životního prostředí 2014-2020- Prioritní osa 5, specifický cíl 5.1: Snížit energetickou náročnost veřejných budov a zvýšit využití obnovitelných zdrojů energie- REALIZACE SYSTÉMŮ NUCENÉHO VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ ODPADNÍHO TEPLA)

 

 

     


    

 

 

Editováno: 15.09.2019 (PS)

Informace

Nejprodávanější

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím