SLAVÍME VYROBENÝ 100. KUS OCHRANNÉHO ŠTÍTU PRO LÉKAŘE

Po šesti dnech nepřetržitého tisku se nám podařilo vyrobit 100 ks ochranných štítů, které jsme průběžně zdarma rozdali.


Díky tomu jsou nyní chráněni:

- dětská lékařka, praktičtí lékaři, stomatologové a zdravotnický personál ordinující ve Slatiňanech

- Dům s pečovatelskou službou Slatiňany a Domov sociálních služeb Slatiňany

- Několik kusů jsme také předali Městskému úřadu Slatiňany

- do Chrudimi putovalo vybavení na Polikliniku Chrudim několika praktickým lékařům a stomatologůmTím však naše práce nekončí. V tisku pokračujeme a díky optimalizaci tisku zvládáme nyní vyrobit až 20 ks / 24 hod. Tyto štíty pak prostřednictvím firmy Medoro s.r.o. putují k lékařům v Pardubicích a jsou bezplatně zasílány do nemocnic, se kterými firma spolupracuje.


Doufáme, že tímto malým příspěvkem, alespoň trochu pomůžeme ochránit zdravotnický personál a odvrátit hrozbu přehlcení českého zdravotnictví. Děkujeme a tleskáme všem zdravotníkům, lékárníkům, prodavačkám, řidičům, popelářům a všem občanům, kteří šijí roušky, pomáhají okolí s nákupy a podobně. Děkujeme i všem zodpovědným občanům, kteří respektují nařízení vlády a pomáhají tak tomu, aby celá tato situace byla, co nejdříve za námi.

 

Musíme si pomáhat.


Ing. Pavla Skalická, Luftuj s.r.o.
Ing. Ivo Skalický, Medoro s.r.o. (ten co už týdne nespí, aby zadal v noci další tisk)

 

Za foto a pomoc s distibucí děkujeme teamu CHRUDIM DENT - https://www.chrudimdent.cz/

Informace

Nejprodávanější

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím