Naše montážní kapacita pro rok 2019 je naplněna, momentálně nepřijímáme další poptávky na montáže vzduchotechniky. Více informací zde.

Pokud chcete zboží zaslat na Slovensko, zvolte nejprve jako měnu EURO.

 

 

 


KITCHBOX

Kitchbox pro rychlý úklid, je vhodný např. pro kuchyně, koupelny, prádelny, předsíně, garáže, dílny atd. Instaluje se velmi jednoduše do standardních skříněk, je tedy stále po ruce. Spuštění probíhá automaticky vyjmutím rukojeti z držáku. Po vysátí nečistot se systém vypne v okamžiku vrácení rukojeti zpět. Nečistoty proudí přes rozvod centrálního vysavače do sběrného kanistru. Max. délka hadice po vysunutí je 6,2 m.

Nahrazuje Vroom.

Rozměry: 45,5 hloubka x 41,5 výška x 8,5 šířka (cm)

Dodatečná instalace je možná i do stávajících kuchyňských linek osazených štěrbinou VacPan. Postačí v něketré skříňce vyčlenit potřebný prostor.

 

Produktové video zde.

 

 


Podobné zboží

Balíček VAC PAN FLEXI, bílá, RAL 9016

Balíček VAC PAN FLEXI, bílá, RAL 9016

1 259,00 Kč s DPH

2 týdny

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím