Naše montážní kapacita pro rok 2020 je naplněna, momentálně nepřijímáme další poptávky na montáže vzduchotechniky. Více informací zde.

  Pokud chcete zboží zaslat na Slovensko, zvolte nejprve v horní liště jako měnu EURo. 

 

 

 


Sada pro externí umístění motoru AF2

Sada EVJ AF2 pro externí umístění motoru pro model F180. Doba potřebná pro úpravu sady EVJ je cca 10-12 pracovních dní.

 

 

Umožňuje vyjmout ventilační jednotku z odsavače a umístit ji mimo kuchyni jako součást odtahového potrubí. Přemístění ventilační jednotky nevyžaduje žádný zásah do konstrukce odsavače a v případě potřeby lze výrobek kdykoliv vrátit do původního stavu. Zůstává zachováno originální spojení ovládací panel - motor ventilační jednotky (včetně elektronického ovládání), takže všechny funkce zůstávají zachovány.

 

 

Provedení: šedý nástřik


Rozměry: 365 x 300 x 255 mm

 

 

Sada obsahuje schránku pro přemístění ventilační jednotky digestoře a propojovací kabel s konektory v délce 4 metry. Za každý další metr propojovacího kabelu se cena navyšuje.


Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím