Značky (3)

Na stránku: | Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 3 z celkem 3

HUMI-ED zvlhčovač vzduchu

HUMI-ED zvlhčovač vzduchu

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s LCD displejem zobrazujícím teplotu a relativní vlhkost.

3 798,00 Kč s DPH

na objednávku

Novinky

Brink EVAP zvlhčovač vzduchu pro rekuperaci

Brink EVAP zvlhčovač vzduchu pro rekuperaci

Brink Evap je vhodným řešením pro optimalizaci vlhkosti v domě. Prostřednictvím systému centrálního větrání vytváří komfortnější a zdravější prostředí.

37 498,00 Kč s DPH

na dotaz

Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10

Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10

Pro hygienické zvlhčování likviduje 99,9% bakterií. Rovnoměrné pokrytí místnosti. Použitím patentované technologie Ultraviolet Cleanse, vystavuje zvlhčovač vzduchu každou kapku vody z nádrže ultrafialovému světlu. Tento tříminutový cyklus zabije 99,9% bakterií ve vodě včetně E-coli bakterií dříve, než jakákoliv vlhkost opustí spotřebič. Voda z nádrže je nejprve vedena do plnící komory, kde je při průchodu kanálkem vystavena ultrafialovému světlu, které zabije 99,9% bakterií. Poté voda pokračuje do piezo komory, kde je podruhé vystavena ultrafialovému světlu před tím, než je atomizována na jemnou hygienickou mlhu. Hydratace celé místnosti. Rozptyluje jemnou hygienickou mlhu a vlhký vzduch rovnoměrně po celé místnosti. Inteligentní řízení klima v místnosti. S pomocí inteligentního řízení mikroklima monitoruje zvlhčovač vzduchu nepřetržitě obojí teplotu a vlhkost vzduchu. Pouhým stiskem tlačítka dálkového ovladače stanoví přesné množství zvlhčující páry potřebné na zajištění nejpříjemnější úrovně vlhkosti v místnosti. Zlepšená akustika. Světově první zvlhčovač vzduchu oceněný značkou Quiet Mark společnosti Noise Abatement Society

18 246,00 Kč 14 559,00 Kč s DPH

na dotaz

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím