Značky (2)

Na stránku: | Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 3 z celkem 3

Novinky

WAFE 350 prémiová rekuperační jednotka

WAFE 350 prémiová rekuperační jednotka

PROČ VYBRAT PRO VÁŠ DŮM TUTO JEDNOTKU: - NEPOTŘEBUJE PŘEDEHŘEV - ŘÍDÍ SE POMOCÍ INTEGROVANÉHO CO2 ČIDLA NEBO TÝDENNÍHO REŽIMU - AUTONOMNĚ VE 3 STUPNÍCH - MÁ KLAPKOVÝ REKUPERÁTOR, KTERÝ VYUŽÍVÁ ZKONDENZOVANÉ VLHKOSI A PO ZMĚNĚ SMĚRU VRACÍ SPOLU S ČEERSTVÝM VZDUCHEM VLHKOST ZPĚT (70-90 %) - REŽIM KRB (KRÁTKODOBÝ PŘETLAK) - LZE OVLÁDAT Z WEBSERVERU - NOČNÍ REŽIM (ZÁKAZ BOOSTU) - REŽIM DOVOLENÁ (VĚTRÁ 1H/DEN) - KVALITNÍ FILTRACE F7 PŘÍVOD, M5 ODVOD - MOŽNOST CIRKULACE VZDUCHU V DOMĚ (VHODNÉ NAPŘ. PRO ROZVOD TEPLA NEBO AROMATERAPII)

109 355,00 Kč s DPH

2 týdny

Jablotron Futura 350 rekuperační jednotka

Jablotron Futura 350 rekuperační jednotka

Bezkonkurenčně nejnižší spotřeba i v mrazech. Futura automaticky zajistí ve Vašem domě optimální vlhkost, a to pomocí řízeného entalpického výměníku. Futura nabízí v základní ceně nadstandardní výbavu, včetně pětileté záruky, pylových filtrů F7, senzoru CO2 v nástěnném ovladači, přídavného topení a kompletní správy jednotky pomocí mobilní aplikace. Je vybavena funkcí automatického čištění rekuperačního výměníku. Jednotku lze ovládat pomocí nástěnného ovladače nebo pohodlně odkudkoliv v mobilní aplikaci MyJABLOTRON, která Vás navíc informuje o chodu a spotřebě Vaší rekuperační jednotky.

98 252,00 Kč s DPH

2 týdny

Novinky

Malá rekuperační jednotka QR 350 s entalpickým výměníkem

Malá rekuperační jednotka QR 350 s entalpickým výměníkem

Kompaktní jednotka QR350E je energeticky účinná rekuperační jednotka navržená pro vertikální instalaci. Je určena pro rezidenční aplikace, jako jsou domy, bytové domy a nízkoenergetické domy. Nevyžaduje odvod kondenzátu.

61 102,00 Kč s DPH

na objednávku

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím