Naše montážní kapacita pro rok 2019 je naplněna, momentálně nepřijímáme další poptávky na montáže vzduchotechniky. Více informací zde.

 

Pokud chcete zboží zaslat na Slovensko, zvolte nejprve jako měnu EURO.

 

Parametry zboží

Typ rekuperátoru: diagonální -
By-pass (obtok rekuperátoru) ?: ano
Integrovaný předehřev ?: ano -
Možnost řízení pomocí čidel (CO2, RH,...) ?: ne
Možnost vložení entalpického výměníku ?: ano
Nová zelená úsporám ?: ano
Provedení jednotky (nástěnná, podstropní,...) ?: nástěnná
Regulátor konstatního průtoku ?: ano
Vícezónová regulace ?: ano


Renovent Excellent 300 (Brink) rekuperační jednotka

Nadstandardně vybavené zařízení

Nástěnná rekuperační větrací jednotka Renovent Excellent je standardně vybavena automatickou regulací vyváženého průtoku vzduchu, inteligentní ochranou proti zamrzání s předehřevem a bypass klapkou. Kompaktní, plně tepelně izolovaná konstrukce jednotky je dodávána se dvěma snadno přístupnými a vyměnitelnými filtry. Jednotky jsou také dodávány v provedení PLUS s rozšířenou kartou ovládání.

Tichý a úsporný provoz
Nástěnné rekuperační a větrací jednotky Renovent Excellent jsou vybaveny pomaluběžnými a tichými ventilátory, poháněnými úspornými EC motory. Použitím nízkootáčkových ventilátorů a snížením vnitřního odporu zařízení se u řady Renovent Excellent podařilo výrazně snížit hladinu hluku. Ke snížení hlučnosti přispěly i větší připojovací průměry potrubí a s tím spojená nižší rychlost proudění vzduchu.

Uvedená opatření výrazně zredukovala spotřebu energie větrací jednotky, a to přibližně o 40% oproti běžnému standardu.

Jednotka má jako komponent certifikát institu Passive House (www.passivehouse.com).

V přehledové tabulce certifikovaných větracích jednotek ji naleznete zde:
http://www.passiv.de/komponentendatenbank/kleine_lueftung/

Katalogový list.

Představení jednotek Renovent Ecellent video v Aj.

K základní verzi jednotky lze dokoupit:

1) Programovatelný ovladač

2) Variantu PLUS
navíc:  ovládání zemního výměníku, E-BUS CO2 senzor, napěťový vtsup, logický vstup

3) Entalpický výměník

4) Dvouzónovou regulaci+řídící čidla

5) Dohřívač (elektrický, lze aplikovat přímo na hrdlo)-pouze pro variantu PLUS

6) Stojan pod jednotku

 

 

 


Mohlo by Vás zajímat

Novinky

Domeo 210 APP rekuperační jednotka - ovládání z aplikace

Domeo 210 APP rekuperační jednotka - ovládání z aplikace

Rekuperační jednotka DOMEO 210 APP je větrací jednotka s rekuperací tepla. Jednotka Domeo 210 APP může být ovládána pomocí aplikace v chytrém telefonu. PROČ KOUPIT JEDNOTKU DOMEO 210 APP: - MALÁ, LEHKÁ - LZE OVLÁDAT POMOCÍ WIFI SÍTĚ, KTEROU JEDNOTKA VYTVÁŘÍ - OPTIMÁLNÍ VELIKOST PRO BYTY A MALÉ DOMY

44 828,00 Kč s DPH

1 týden

NZÚ

DUPLEX 170 EC5.CP podstropní rekuperační jednotka Atrea

DUPLEX 170 EC5.CP podstropní rekuperační jednotka Atrea

Tradiční, osvědčený výrobek od spolehlivého českého dodavatelem ATREA s.r.o., který vyrábí rekuperační jednotky od roku 1990. Jednotky Duplex 5. generace patří díky širokým možnostem ovládání, možnosti integrovaného dohřevu a předehřevu, přijatelné ceně a velmi dobré kvalitě mezi nejvíce oblíbené jednotky mezi našimi zákazníky. Jednotky Duplex pro rezidenční sektor se vyrábí v těchto variantách: Pozice jednotky: Podstropní: EC5 Nástěnné: ECV5 Ovládání/regulace: CP základní modul regulace RD5 pokročilý systém digitální regulace Hlavní přednosti nové generace jsou: - Nejvyšší energetická účinnost zařízení A+ - Jedny z nejlepších akustických parametrů do okolí, pro zařízení dostupné na evropském trhu - Až 95 % účinnost rekuperace - Kompaktní rozměry - Plně uzavíratelný, automatický by-pass vč. servopohonu - Špičkové a úsporné EC ventilátory - Jednoduchá instalace a zapojení - Funkce konstantního průtoku (provedení CF) - pouze na poptání - Dvě varianty regulací základní CP a rozšířená RD5 - Integrovaný webserver – dostupný s digitální regulací RD5 - Možnost osazení integrovaným předehřívačem a dohřívačem - Široká škála širokého příslušenství

42 713,00 Kč s DPH

na objednávku

Výprodej

Rekuperační jednotka AKOR ST

Rekuperační jednotka AKOR ST

Rekuperační jednotka AKOR ST - VÝPRODEJ!!!

25 755,00 Kč s DPH

1 týden

NZÚ

Rekuperační jednotka PLUGGIT AVENT AP190

Rekuperační jednotka PLUGGIT AVENT AP190

Rekuperační jednotka PLUGGIT AVENT AP190 ovladatelná telefonem nebo tabletem

60 096,00 Kč s DPH

1 týden

Novinky

PP-G PluggPlan větrací jednotka s rekuperací tepla

PP-G PluggPlan větrací jednotka s rekuperací tepla

Moderní větrací systém PluggPlan s rekuperací tepla byl vyvinut speciálně pro větrání bytů s obytnou plochou do 80 m2. Velmi účinný systém větrání pro novostavby a rekonstrukce. Jednotlivé součásti systému jsou navrženy s ohledem na menší velikost bytových jednotek a díky tomu lze systém instalovat takřka kdekoliv. Dlouhodobá ochrana - řízená kontrola vlhkosti v bytě bez nutnosti zásahu obsluhy. Maximální energetická účinnost - velmi nízká spotřeba elektrické energie a minimální potřeba údržby. Maximální uživatelský komfort - nehlučné a bezprůvanové větrání. Bezproblémový provoz, snadná, rychlá a variabilní instalace - díky neobvykle malým rozměrům ji lze umístit přímo na stěnu, do podhledu nebo na podlahu. Instalace jedním pracovníkem za jeden pracovní den.

31 320,00 Kč s DPH

na dotaz

EASY 220 Ekonovent® rekuperační jednotka

EASY 220 Ekonovent® rekuperační jednotka

Rekuperační jednotka. Informace: Malá jednotka určená pro větrání bytové výstavby. Jednotka je určena pro trvalý provoz. Příslušenství • ED Flex System® – kruhové vzduchové rozvody • ED Plano System® – čtyřhranné vzduchové rozvody • EDF-CO2-R - prostorové čidlo CO2 • EDF-RH-R - prostorové čidlo RH • MBE-AFP - aktivní protimrazová ochrana

37 323,00 Kč s DPH

3 dny

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím