Na stránku: | Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 4 z celkem 4

Novinky

Stolní ventilátor Dyson AM06 30cm

Stolní ventilátor Dyson AM06 30cm

Stolní ventilátor Stolní ventilátor Dyson AM06 30cm s ojedinělým designem vytváří velmi příjemné proudění vzduchu. Ventuilátor je velmi tichý a výkonný. Dyson AM06 nabízí plynulou oscilaci. Výkonný proud vzduchu – žádné lopatky, žádný zvířený vzduch. Moderní design vhodný do interiéru.

11 954,00 Kč 9 359,00 Kč s DPH

na dotaz

Duální teplovzdušný ventilátor Dyson AM09

Duální teplovzdušný ventilátor Dyson AM09

Teplovzdušné ventilátory - žádné lopatky, žádný zvířený vzduch. Silný proud vzduchu s dlouhý dosahem. Ventilátory – bezpečné bez rychle se otáčejících lopatek, žádný zvířený vzduch a stabilní. Motor je umístěný na základně, takže na rozdíl od jiných není horní část těžká. Snadné čištění. Osu naklánění mají ve svém těžišti a lze je naklonit pouhým dotykem. Nejsou v horní části těžké, takže po nastavení nevyžadují složité upevňování. Zvolte osobní režim a teplovzdušný ventilátor vytvoří úzký proud vzduchu s dlouhým dosahem a nasměruje je do místa, kam potřebujete. Již nemusíte sedět přímo před ventilátorem. Nebo je možné zvolit rozptýlený režim a teplovzdušný ventilátor vytvoří silný proud vzduchu pro distribuci tepla do šířky i do dálky. Vyhřeje místnost rychle a rovnoměrně. Celoroční využití – v letním režimu fouká ventilátor výkonem až 28 l za sekundu a vytváří tak silný proud vzduchu pro příjemné ochlazení.

15 729,00 Kč 11 959,00 Kč s DPH

na dotaz

Sloupový ventilátor Dyson AM07

Sloupový ventilátor Dyson AM07

Výkonný proud vzduchu – žádné lopatky, žádný zvířený vzduch. Moderní design vhodný do interiéru. Ventilátor – bezpečné bez rychle se otáčejících lopatek, žádný zvířený vzduch a stabilní. Motor je umístěný na základně, takže na rozdíl od jiných není horní část těžká. Osu naklánění mají ve svém těžišti a lze je naklonit pouhým dotykem. Po nastavení nevyžadují složité upevňování. Snadná údržba a čištění. Dálkové ovládání s magnetickým úchytem. Proud vzduchu může být nasměrován kolem místnosti – nezávislý motor zajišťuje plynulou oscilaci. Vzduch je urychlován kruhovým otvorem a vytváří vysokorychlostní proud vzduchu. Ten prochází přes hranu ve tvaru křídlové plochy, která mu udává směr a vytváří za ventilátorem a vedle něj mírný podtlak. Změna tlaku vtahuje okolní vzduch do vzduchového proudu, což má za následek výkonný proud plynulého osvěžujícího vzduchu. Mají tlumicí vypínač, který přesně reguluje proud vzduchu u teplovzdušných ventilátorů lze navíc nastavit cílovou teplotu s přesností na stupně.

15 100,00 Kč 11 439,00 Kč s DPH

na dotaz

Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10

Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10

Pro hygienické zvlhčování likviduje 99,9% bakterií. Rovnoměrné pokrytí místnosti. Použitím patentované technologie Ultraviolet Cleanse, vystavuje zvlhčovač vzduchu každou kapku vody z nádrže ultrafialovému světlu. Tento tříminutový cyklus zabije 99,9% bakterií ve vodě včetně E-coli bakterií dříve, než jakákoliv vlhkost opustí spotřebič. Voda z nádrže je nejprve vedena do plnící komory, kde je při průchodu kanálkem vystavena ultrafialovému světlu, které zabije 99,9% bakterií. Poté voda pokračuje do piezo komory, kde je podruhé vystavena ultrafialovému světlu před tím, než je atomizována na jemnou hygienickou mlhu. Hydratace celé místnosti. Rozptyluje jemnou hygienickou mlhu a vlhký vzduch rovnoměrně po celé místnosti. Inteligentní řízení klima v místnosti. S pomocí inteligentního řízení mikroklima monitoruje zvlhčovač vzduchu nepřetržitě obojí teplotu a vlhkost vzduchu. Pouhým stiskem tlačítka dálkového ovladače stanoví přesné množství zvlhčující páry potřebné na zajištění nejpříjemnější úrovně vlhkosti v místnosti. Zlepšená akustika. Světově první zvlhčovač vzduchu oceněný značkou Quiet Mark společnosti Noise Abatement Society

18 246,00 Kč 14 559,00 Kč s DPH

na dotaz

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím