Na stránku: | Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 4 z celkem 4

OZEO-E ECOWATT IPX2 ventilátor malý radiální bez dálkového ovladače

OZEO-E ECOWATT IPX2 ventilátor malý radiální bez dálkového ovladače

OZEO-E ECOWATT má stejnosměrný motor s vysokou účinností a nízkou spotřebou. Tyto ventilátory jsou určeny jako centrální odvětrání pro rodinné domky, sociální zařízení, kanceláře a menší provozovny. Výhodně lze při instalaci do podhledu použít flexohadice a talířové ventily. Ventilátory lze použít ve spojení s hygrostatem HYG 2 nebo s hygrostatem kombinovaným s termostatem pro odvětrání vlhkých prostor.

9 860,00 Kč s DPH

3 dny

OZEO-E ECOWATT RF IPX2 ventilátor malý radiální s dálkovým ovladačem

OZEO-E ECOWATT RF IPX2 ventilátor malý radiální s dálkovým ovladačem

OZEO-E ECOWATT má stejnosměrný motor s vysokou účinností a nízkou spotřebou. Dálkový bezdrátový ovladač RF pouze pro OZEO-E ECOWATT RF je součástí dodávky. Tyto ventilátory jsou určeny jako centrální odvětrání pro rodinné domky, sociální zařízení, kanceláře a menší provozovny. Výhodně lze při instalaci do podhledu použít flexohadice a talířové ventily. Ventilátory lze použít ve spojení s hygrostatem HYG 2 nebo s hygrostatem kombinovaným s termostatem pro odvětrání vlhkých prostor.

13 439,00 Kč s DPH

3 dny

OZEO-E IP X2 ventilátor malý radiální  s asynchronním motorem

OZEO-E IP X2 ventilátor malý radiální s asynchronním motorem

OZEO-E má asynchronní motor s vnějším rotorem a má kuličková ložiska. Tyto ventilátory jsou určeny jako centrální odvětrání pro rodinné domky, sociální zařízení, kanceláře a menší provozovny. Výhodně lze při instalaci do podhledu použít flexohadice a talířové ventily. Ventilátory lze použít ve spojení s hygrostatem HYG 2 nebo s hygrostatem kombinovaným s termostatem pro odvětrání vlhkých prostor.

7 551,00 Kč s DPH

3 dny

Novinky

OZEO FLAT H IPX2 malý radiální ventilátor

OZEO FLAT H IPX2 malý radiální ventilátor

OZEO FLAT H má asynchronní motor s vnějším rotorem. Jednotku OZEO FLAT H lze regulovat elektronickými regulátory napětí, např. REB/REP. Ventilátory jsou díky své nízké výšce (<19 cm) a nízké hmotnosti (3 kg) vhodné pro instalaci do stísněných prostor. Ventilátory jsou určeny jako centrální odvětrání pro rodinné domky a byty, kde díky řízení senzory vlhkosti zajistí ekonomicky výhodnou trvalou výměnu vzduchu.

8 242,00 Kč s DPH

3 dny

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím