Nejsme jen ESHOP - pročtěte si naši poradnu, zavolejte o radu, poptejte návrh řešení zdarma nebo placený autorizovaný projekt větrání s rekuperací. Dále nabízíme možnost výroby plastových prvků na našich 3D tiskových farmách nebo pozinkových prvků u našich klempířů. Samozřejmostí je nabídka odborného spuštění jednotky se zaegulováním systému.
OMLOUVÁME SE VÁM, V TERMÍNU OD 5.-9.6.2023 JE NAŠE FIRMA UZAVŘENA. TENTO TÝDEN NEBUDE FUNGOVAT VÝDEJ OBJEDNÁVEK, ODPOVÍDAT NA E-MAILY BUDEME TAKÉ AŽ PO TOMTO TÝDNU, telefonní linka bude nedostupná. Prosíme, předzásobte se včas materiálem. Děkujeme za pochopení.
RFT Akor dálkový ovladač pro EHR
Dálkové ovladače pro EHR (140/280/300/325 RF).
Bezdrátové ovladače umožňující nastavení nízkých/středních/maximálních otáček a doběhu.
Rozdíl mezi ovladačem RFT Akor a RFT-D Akor:
RFT-D Akor je včetně vizuální indikace zanesení filtru!!!
Mohlo by Vás zajímat

WIFI modul k rekuperační jednotce XFLAT a XHOUSE
Rozšiřující modul umožňující ovládání jednotky XFLAT a XHOUSE přes webserver přes lokální WIFI.
6 788,00 Kč s DPH
na objednávku
Přepínač otáček pro ventilátory i rekuperační jednotky.
2 242,00 Kč s DPH
1 týden

Ovládací panel C4.1 pro jednotky DOMEKT R 200V
Ovládací panel s řídicím systémem C4 pro jednotky řady DOMEKT : DOMEKT R 200 V. Dotykový ovladač s možností kompletního nastavování parametrů VZT jednotky.
Cena na požádání
na objednávku

RFT-D Akor dálkový ovladač s indikací zanesení filtru pro EHR (140/280/300/325 RF)
Dálkové ovladače pro EHR (140/280/300/325 RF). Ovladače umožňují nastavení nízkých/středních/maximálních otáček a doběhu.
4 049,00 Kč s DPH
3 dny
Entalpický výměník ERV pro Atrea DUPLEX ECV5 280 (PŘENASTAVENÍ JEDNOTKY PRO ZIMNÍ OBDOBÍ V CENĚ)
KUPUJETE-LI U NÁS NOVOU JEDNOTKU DUPLEX, POSKYTNEME SLEVU NA ENETALPICKÝ VÝMĚNÍK 10 %. ŘEŠÍTE-LI VELMI NÍZKOU RELATIVNÍ VLHKOST (POD 35 % RH) A VYUŽÍVÁTE JEDNOTKU DUPLEX S REGULACÍ .RD5, PAK JE MOŽNÉ PLNOHODNOTNĚ ZAMĚNIT STÁVAJÍCÍ REKUPERÁTOR ZA ENTALPICKÝ, KTERÝ DOKÁŽE ČÁST VLHKOSTI VRÁTIT ZPĚT DO INTERIÉRU. ENTALPICKÝ VÝMĚNÍK ZAMRZÁ AŽ PŘI TEPLOTÁCH CCA KOLEM -10°C, PROTO JE DOBRÉ UPRAVIT NASTAVENÍ SPÍNÁNÍ PŘEDEHŘEVU. U JEDNOTEK S REGULACÍ .CP LZE REKUPERÁTOR TAKÉ VYMĚNIT, ALE NELZE PLNOHODNOTNĚ UPRAVIT NASTAVENÍ JEDNOTKY. ENTALPICKÝ VÝMĚNÍK LZE SNADNO ZAMĚNIT UŽIVATELEM JEDNOTKY (VÝMĚNA VŽDY PŘED ZIMOU A PO ZIMĚ). ODBORNÝM NASTAVENÍM VÁS PROVEDEME TELEFONICKY. PRO NASTAVENÍ JE NUTNÉ, ABYSTE BYLI PŘIPOJENI K WEBOVÉMU ROZHRANÍ, PŘES KTERÉ JEDNOTKU LZE OVLÁDAT A SERVISNĚ UPRAVIT.
25 531,00 Kč s DPH
1 týden

Sada kapsových filtrů pro jednotku SAVE VTR 200 STD
Sada standardních filtrů pro jednotky SAVE VTR 200 STD - 1x přívodní kapsový filtr F7 a 1x odvodní kapsový filtr G3.
1 067,00 Kč s DPH
skladem