Nejsme jen ESHOP - pročtěte si naši poradnu, zavolejte o radu, poptejte návrh řešení zdarma nebo placený autorizovaný projekt větrání s rekuperací. Dále nabízíme možnost výroby plastových prvků na našich 3D tiskových farmách nebo pozinkových prvků u našich klempířů. Samozřejmostí je nabídka odborného spuštění jednotky se zaregulováním systému.


Sledujte nás:

 

        

 

Rezidenční rekuperační jednotka SAVE VTR 300/B s rotačním výměníkem a inteligentním systémem SAVE Control

V OBJEDNÁVCE SI DO POZNÁMKY ZVOLTE VARIANTU PROVEDENÍ: LEVÁ či PRAVÁ (dle umístění přívodu čerstvého vzduchu)

 

Dále je možnost si vybrat z variant "panelové filtry": STANDARD nebo PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

 

- Rotační rekuperátor s vysokou celoroční účinností
- Plynulé řízení rotačního rekuperátoru pomocí EC motoru
- Funkce řízeného přenosu vlhkosti z odvodu do přívodu vzduchu
- Inteligentní řídicí systém SAVE Control

- Lokální ovladače SAVE TOUCH nebo SAVE LIGHT

- Modul SAVE CONNECT pro vzdálený přístup
- Ovládání přes internet „Systemair Cloud“ nebo Smartphone
- Propojení s BMS přes Modbus RS485, Modbus TPC/IP
- Možnost připojení do "chytré domácnosti" přes protokol Z-Wave
- Konfigurovatelné vstupy pro vzdálené ovládání
- Větrání dle požadavku díky vestavěnému čidlu vlhkosti
- Vestavěný elektrický ohřívač o výkonu 1,67 kW
- Hrdlo pro napojení digestoře

Popis

Rekuperační jednotka SAVE VTR 300 je díky své konstrukci a parametrům určena k větrání nejen rezidenčních objektů, ale také k větrání komerčních prostorů a školních tříd s podlahovou plochou až do cca 240 m2 (doporučení Systemair). Nízké vnitřní tlakové ztráty a filtry s velkou filtrační plochou redukují spotřebu elektrické energie na minimum, což potvrzují nízké hodnoty SFP (kW/m3*s) faktoru jednotky.

 

Konstrukce

Vzhledem k vertikální orientaci hrdel je jednotka SAVE VTR 300 určena pro stěnovou montáž. Jednotka se skládá z panelových filtrů F7/ePM1 60% (přívod vzduchu) a M5/ePM10 50% (odvod vzduchu), nízkoenergetických ventilátorů s EC motory, rotačního rekuperátoru poháněného EC motorem a elektrického ohřívače o výkonu 1,67 kW. Jednotku lze doplnit vodním ohřívačem WHC (instalace do jednotky namísto vyjmutého ELB ohřívače) vodním chladičem CWK nebo přímým výparníkem DXRE, jež se instalují do potrubní trasy (volitelné příslušenství). K dispozici jsou vždy sady přívodního a odvodního filtru (jako příslušenství je možné vybrat sadu s panelovým filtrem na přívodu F8/ePM1 70%).

Jednotka se vyrábí v levém (L) i pravém (R) provedení (dle umístění přívodu čerstvého vzduchu: vlevo/vpravo). Připojení jednotky k elektrické síti je přes standartní jednofázovou zásuvku 230/50Hz. Součástí dodávky je elektrický kabel o délce cca. 1m. Dvojitý plášť jednotky je vyroben z pozinkovaného ocelového plechu s RAL9010 a je vyplněn 30 mm vrstvou tepelné a protihlukové izolace z minerální vlny. Jednotka je vybavena pátým hrdlem pro případné napojení digestoře (dodává se zaslepené). Dvojité kartáčové těsnění u rotačního rekuperátoru zabezpečuje minimální přenos odvodního vzduchu do přívodního. Pohonem rotačního rekuperátoru je plynule regulovatelný nízkoenergetický EC motor s minimálním příkonem, který rozšiřuje možnosti ovládání jednotky resp. její funkce. Díky plynulé regulaci otáček rotačního rekuperátoru lze přesně řídit jak teplotu vzduchu, tak i vlhkost v prostoru, viz kapitola SAVE control.

V horní části jednotky je umístěna připojovací svorkovnice CB, která usnadňuje připojení veškerého externího příslušenství jednotky a snižuje nutnost přístupu k základní řídící desce uvnitř jednotky na minimum. Připojovací svorkovnice je vybavena připojovacím rozhraním pro ModBus (RS485 nebo TCP/IP), 5 univerzálními, 2 analogovými vstupy, 4 digitálními, 3 analogovými výstupy a 3 svorkami pro napájení 24V (např. pro napájení čidel). Součástí dodávky není ovladač (u verzí s vertikálním napojením je v panelu připraven zaslepený otvor, kam lze ovladače SAVE TOUCH nebo LIGHT vložit).

 

Řídicí systém SAVE Control

Jednotka je vybavena inteligentním vestavěným řídicím systémem SAVE control, který umožňuje variabilně zvolit ovládání:

SAVE LIGHT - jednoduchý ovladač pro základní řízení (stupně otáček, indikace alarmu a výměny filtrů)

SAVE TOUCH - dotykový ovladač je koncipován jako Smartphone a nabízí plně konfigurovat a ovládat jednotku

SAVE CONNECT – pro nadřazené řízení pomocí Modbus TCP/IP a vzdálené řízení přes smartphone díky Systemair Cloud. Intuitivní aplikace Home Solution by Systemair je k dispozici pro operační systém IOS i Android).

Pro jednu jednotku je možné použít až 10 výše uvedených ovladačů, které lze i různě kombinovat.

Mimo to externí svorkovnice CB obsahuje i konfigurovatelné vstupy, které možnosti ovládání ještě rozšiřují. Pro nadřazené řízení BMS může být použito komunikačního protokolu Modbus RS485 (standard) nebo ModBus TCP/IP (s modulem SAVE CONNECT).

Možnosti ovládání se díky novému řídicímu systému SAVE Control a vestavěnému vlhkostnímu čidlu na straně odvodu vzduchu značně rozšířily. Průtoky vzduchu v jednotlivých stupních otáček se pro přívodní a odvodní ventilátor nastavují samostatně a lze tak docílit požadovaného přetlaku, podtlaku nebo rovnotlaku. Nastavuje se celkem 5 stupňů otáček (maximální, vysoké, normální, nízké, minimální), přičemž jednotlivé funkce a režimy vždy využívají některé z nich.

Možnost připojení digestoře

Jednotka SAVE VTR 300 je navíc vybavena připojovacím hrdlem pro napojení digestoře, kdy vzduch z digestoře proudí obtokem mimo rotační rekuperátor, a proto nedochází k přenosu pachů z kuchyně do přívodu čerstvého vzduchu. Pokud jednotka není napojena na digestoř, hrdlo je zaslepeno.

 

Ekodesign

Řada jednotek SAVE je z hlediska Ekodesignu zařazena do kategorie RVU (rezidenční větrací jednotky), které se dělí do jednotlivých energetických tříd dle tzv. hodnoty SEC (specifická energetická spotřeba). VZT jednotka SAVE VTR 300 je díky již zabudovanému čidlu vlhkosti zařazena do energetické třídy A.

 

Program Zelená úsporám

Jednotky SAVE VTR 300 jsou zapsané na seznamu výrobků a technologií (SVT) schválených pro program Nová zelená úsporám a to pod kódem SVT8478.

 

Certifikáty

Jednotka SAVE VTR 300 spolu s ostatními jednotkami řady SAVE získala certifikát Eurovent v oblasti RAHU (rezidenční vzduchotechnické jednotky) a celá výrobní řada rezidenčních jednotek společnosti Systemair se tím stala zcela unikátní. Testování bylo provedeno dle evropské normy EN13141-7:2010, která u jednotek ověřuje mimo jiné výkonové křivky, účinnost rekuperace, hluk, spotřebu energie apod. Ve všech těchto vlastnostech došlo při zkouškách jednotek SAVE ke shodě s deklarovanými parametry.

Jednotka je držitelem i certifikátu Passive House Institute (PHI), který mimo jiné deklaruje vnitřní i vnější těsnost komponent jednotky a pláště.

 

 

Technické parametry

Jednotka  
Frekvence  50 Hz
Hmotnost  70 kg
Doporučená pojistka  10 A
Třída krytí  IP22
Napětí  230 V
Fáze  1 ~
Rekuperátor, výměník  
Typ výměníku  Rotační
Typ pohonu výměníku tepla Variabilní otáčky
Ohřívač  
Příkon, dohřev 1,67 kW
Přívodní ventilátor  
Příkon, přívod vzduchu 88 W
Odvodní ventilátor  
Příkon, odvod vzduchu 88 W
Přívodní filtr  
Filtr, přívod vzduchu  F7
Odvodní filtr  
Filtr, odvod vzduch  M5
Typ montáže  Vertikální
Barva pláště RAL9010
Energetická třída, základní jednotka A
Energetická třída, jednotka s příslušenstvím A
Splňuje požadavky ErP: 2016/2018

 

Níže je stručný popis vybraných funkcí řídicího systému SAVE Control a jejich využití:

 

MANUAL – v manuálním režimu lze nastavit průtok vzduchu ve třech stupních (vysoké, normální, nízké). Jednotku lze i úplně vypnout, pokud je tato možnost nastavena v servisním menu.

AUTO – v automatickém režimu může jednotka pracovat dle týdenního programu, tzv. na požadavek dle čidel CO2 nebo vlhkosti nebo pomocí externího signálu od BMS.

Týdenní program – program umožňuje pro zvolené dny v týdnu nastavit dvě časové periody během dne. Nastavení průtoku vzduchu (stupeň otáček / dle požadavku) a teploty (odchylka 0-10°C) se provádí samostatně pro období, kdy je perioda aktivní a kdy neaktivní.

Řízení dle vlhkosti / CO2 – jednotka se snaží zajistit požadovanou kvalitu vnitřního vzduchu, např. max. hodnotu CO2 nebo vlhkosti, pomocí regulace množství vzduchu. Otáčky ventilátorů jsou řízeny 0-10V dle signálu od požadovaných čidel. Pro měření hodnoty vlhkosti lze použít vestavěné nebo externí čidlo. Požadovaná vlhkost se nastavuje pro letní i zimní provoz. Pro měření CO2 lze použít externí čidla. Pro zajištění správné funkce se musí použít čidla ze sortimentu Systemair.

Řízený přenos vlhkosti - díky vestavěnému vlhkostnímu čidlu na straně odvodního vzduchu a plynule řízenému rotačnímu rekuperátoru dokáže systém SAVE Control regulovat nejen teplotní účinnost výměníku, ale i účinnost přenosu vlhkosti. Účinnost přenosu vlhkosti rapidně klesá již při nepatrném snížení otáček rotačního výměníku (teplotní účinnost je stále vysoká). Systém SAVE Control je tak schopen přivádět do prostoru vzduch požadovaných parametrů. Tato funkce je vhodná především na odvod nežádoucí vysoké vlhkosti např. z tělocvičen nebo novostaveb. Problém vysoké vlhkosti u novostaveb (kvůli „mokrým“ procesům ve výstavbě) řeší jejich obyvatelé v prvním roce užívání nemovitosti, avšak po zpravidla dvou letech je ve většině obytných budov problém opačný. Nízká stejně jako vysoká vlhkost může působit negativně na lidské zdraví. Výše popsaná funkce spolu s vlastností rotačního rekuperátoru přenášet vlhkost může nastíněný problém vyřešit.

Řízení teploty – regulaci teploty je možné zvolit dle teploty přívodu vzduchu, dle teploty v místnosti nebo dle teploty odvodu vzduchu.

Volné chlazení - v letním období funkce volného chlazení využívá chladný venkovní vzduch pro vychlazení vnitřních prostor během noci. Díky tomu další den oddaluje naakumulovaný chlad vyhřátí interiéru a snižuje tak náklady na jeho vychlazení.

Rekuperace chladu - funkce se po jejím nastavení v ovladači aktivuje automaticky v případě, že teplota odváděného vzduchu je nižší než teplota venkovního vzduchu. Tím se dosáhne předchlazení přiváděného vzduchu a sníží se tak náklady na případné vychlazení vnitřního prostoru.

Kompenzace průtoku vzduchu dle venkovní teploty - po aktivaci této funkce dojde při extrémně nízké venkovní teplotě ke snížení průtoku vzduchu, což vede k úsporám energie na dohřátí vzduchu.

VAV řízení - sada CAV/VAV rozšiřuje možnosti řízení průtoku vzduchu jednotky. Režim VAV je určen pro případ, kdy jsou jednotlivé potrubní větve uzavírány nebo v součinnosti s regulátory variabilního průtoku vzduchu OPTIMA.

CAV řízení - sada CAV kit je rozšiřující deska a instaluje se přímo na základovou desku jednotky a po napojení již připravených hadiček měří ∆p na dýzách ventilátorů, umožňuje tak udržovat konstantní průtok vzduchu, což je vhodné při napojení více jednotek na jedno nasávací potrubí např.v bytovém domě.

ECOEkonomický režim je proaktivní funkce šetřící náklady na dohřátí přívodního vzduchu. Při aktivaci této funkce se nastavuje přípustná odchylka (0-10°C), která omezuje spínání dohřevu v případě, kdy není zadané teploty dosaženo díky rekuperaci. ECO režim v sobě zahrnuje i funkci tzv. ”volného vytápění”. Pokud je venkovní teplota vzduchu během noci příliš nízká a vzduch musí být během noci dohříván dokonce i pro dosažení snížené teploty (nastavená teplota snížená o přípustnou odchylku), systém si tuto informaci ”zapamatuje” a aktivuje funkci ”volného vytápění”. Do vnitřního prostoru je následující den přiváděn vzduch o vyšší teplotě (pouze využitím rekuperace) a akumulované teplo v interiéru je využito během další chladné noci, aby se co nejvíce omezilo použití ohřívače jednotky. Sníženou hodnotu teploty přívodního vzduchu reflektují i režimy NÁVŠTĚVA, MIMO DOMOV a DOVOLENÁ.

Další funkce – ostatní funkce resp. režimy větrání jako DOVOLENÁ, MIMO DOMOV, DIGESTOŘ, VYVĚTRÁNÍ, NÁVŠTĚVA nebo VYSAVAČ se aktivují po sepnutí na ovladači SAVE TOUCH (případně sepnutím digitálního kontaktu). Po aktivaci se jednotka přepne do předem nastaveného provozního režimu s daným průtokem vzduchu a teplotou.

Příslušenství

Kuličkový SIFON HL 138 DN32 k rekuperačním jednotkám

Kuličkový SIFON HL 138 DN32 k rekuperačním jednotkám

Vodní zápachová uzávěrka k rekuperačním a klimatizačním jednotkám DN32 pro odvod kondenzátu s přídavnou mechanickou zápachovou uzávěrkou (kulička), podomítkové provedení. Instalace možná pouze vertikálně!! Připojení potrubí s kondenzátem pr. 20-32mm (minimální vnitřní průměr připojovacího potrubí 18mm!!). transparentní čistící vložka je vyjímatelná z podomítkového tělesa pro údržbu. Délkově upravitelná stavební ochranná zátka a kryt jsou součástí balení.

1 200,00 Kč s DPH

skladem

Mohlo by Vás zajímat

NZÚ

DUPLEX 170 EC5.RD5 podstropní rekuperační jednotka Atrea VÝROBA UKONČENA, ODKAZ NA NOVOU ŘADU JEDNOTEK V POPISU

DUPLEX 170 EC5.RD5 podstropní rekuperační jednotka Atrea VÝROBA UKONČENA, ODKAZ NA NOVOU ŘADU JEDNOTEK V POPISU

Tradiční, osvědčený výrobek od spolehlivého českého dodavatelem ATREA s.r.o., který vyrábí rekuperační jednotky od roku 1990. Jednotky Duplex 5. generace patří díky širokým možnostem ovládání, možnosti integrovaného dohřevu a předehřevu, přijatelné ceně a velmi dobré kvalitě mezi nejvíce oblíbené jednotky mezi našimi zákazníky. Jednotky Duplex pro rezidenční sektor se vyrábí v těchto variantách: Pozice jednotky: Podstropní: EC5 Nástěnné: ECV5 Ovládání/regulace: CP základní modul regulace RD5 pokročilý systém digitální regulace Hlavní přednosti nové generace jsou: - Nejvyšší energetická účinnost zařízení A+ - Jedny z nejlepších akustických parametrů do okolí, pro zařízení dostupné na evropském trhu - Až 95 % účinnost rekuperace - Kompaktní rozměry - Plně uzavíratelný, automatický by-pass vč. servopohonu - Špičkové a úsporné EC ventilátory - Jednoduchá instalace a zapojení - Funkce konstantního průtoku (provedení CF) - pouze na poptání - Dvě varianty regulací základní CP a rozšířená RD5 - Integrovaný webserver – dostupný s digitální regulací RD5 - Možnost osazení integrovaným předehřívačem a dohřívačem - Široká škála širokého příslušenství

Cena na požádání

není skladem

Novinky
NZÚ

VENTBOX 150 THIN HRV rekuperační jednotka

VENTBOX 150 THIN HRV rekuperační jednotka

Jednotka zajišťuje řízené větrání s rekuperací vzduchu, odvětrání radonu a odstranění vlhkosti v domě. Je i účinným nástrojem pro filtraci prašnosti různých alergenů a pomáhá snižovat tepelnou náročnost objektu. Základním principem řízeného větrání je přivést do domu čerstvý vzduch, který se přes stěny rekuperačního výměníku ohřeje od odpadního vzduchu a následně je rozveden do obytných místností. A naopak odpadní vzduch je odsáván z koupelen, WC a kuchyně. Ve výměníku odevzdá své teplo a společně s vodní párou, CO2 a dalšími škodlivinami je odváděn přes fasádu ven z domu.

od 59 169,00 Kč s DPH

na objednávku

Novinky

Rekuperační jednotka Venus AirGENIO, 150 m3/h, EC, předehřev, entalpický výměník

Rekuperační jednotka Venus AirGENIO, 150 m3/h, EC, předehřev, entalpický výměník

INTELIGENTNÍ REGULACE AIRGENIO umožňuje plně automatický provoz. S využitím aplikace AirGENIO lze rekuperační jednotku ovládat přes mobilní telefon či jiná chytrá zařízení.

51 875,00 Kč s DPH

dostupnost ověříme u výrobce

Novinky
NZÚ

DUPLEX 150 PRO.AM.CF podstropní rekuperační jednotka Atrea

DUPLEX 150 PRO.AM.CF podstropní rekuperační jednotka Atrea

Kompaktní větrací jednotky s rekuperací tepla určené k centrálnímu rovnotlakému větrání rodinných domů nebo bytů. Splňují energetickou třídu A+, varianta PRO podstropní a PRO-V nástěnná.

od 71 632,00 Kč s DPH

na objednávku

NZÚ

DOMEO 210 RD rekuperační jednotka

DOMEO 210 RD rekuperační jednotka

Rekuperační větrací jednotka DOMEO 210 RD Komfortní energeticky úsporná větrací rekuperační jednotka s vysokou účinností rekuperace.Provedení s bezdrátovým ovladačem, konstantní průtoku. Možnost nastavení rovnotlaku, přetlaku nebo podtlaku! Šikovná jednotka za rozumnou cenu.

57 527,00 Kč s DPH

na objednávku

Novinky

Daphne 2 Comfort 020 rekuperační jednotka

Daphne 2 Comfort 020 rekuperační jednotka

od 82 379,00 Kč s DPH

na objednávku

Informace

Projekt „Měření parametrů vzduchotechnických komponentů Luftuj s.r.o.“

Video stánku Luftuj - Aquatherm Praha 2024

Vybíráme servopohon

Fandíme Kristýně Otcovské na ME v bitalonu v Osrblie

Luftuj na Aquathermu 2024, Praha

Nové prezentační video splečnosti Luftuj s.r.o.

Vánoční svátky - celozávodní dovolená

Přednášeli jsme na Konferenci větrání a klimatizace 2023

Navštivte nás v září na veleltrhu ForArch v Praze

Atrea přichází s novou generací jednotek Duplex Pro a Pro-V

DOVOLENÁ 5.-7.7.2023

Školili jsme se ...

DOVOLENÁ 5.-9.6.2023

Luftuj poprvé na ISH ve FRANKFURTU n/M

Jednotky DUPLEX přecházejí na novou generaci regulace

Příklad montáže rozvodů potrubí rekuperace v RD svépomocí

Přednášeli jsme na semináři STP - Jak připravit systém rekuperace na servis

Děkujeme za návštěvu na našem stánku na For Archu 2022

Luftuj na FOR ARCH 2022

Celý červen sleva 5%

Novinky Aquatherm Praha 2022

Zítra začínáme- Aquatherm 2022 právě startuje

Luftuj na Aquathermu v Praze 19-22.4.2022

EPE x ADURO část 2

EPE x ADURO část 1

Probíhá příprava stránek pro Slovensko

SLAVÍME 10 LET, SLAVTE S NÁMI S 10% SLEVOU

Vedení potrubí rekuperace v bungalovech

Konec roku ve znamení dokončování staveb, servisu a projekce

Rekuperace a přímý odtah ze záchodove mísy

Nové fotostudio a tisková farma

AKCE NA POTRUBÍ DALFLEX 90 a 75 mm HYGIENIC

Pomůcka pro řezání flexibilního potrubí

Nové články v poradně

Sání a výfuk rekuperace

Využití tepla od krbu pomocí rekuperační jednotky

SLAVÍME VYROBENÝ 100. KUS OCHRANNÉHO ŠTÍTU PRO LÉKAŘE

Štíty do nemocnic - výroba zahájena

Filtry a rekuperace v době pandemie COVID-19

Filtrační tkaniny F7 a filtrační sáčky - PRODEJ ZASTAVEN

PROVOZNÍ OPATŘENÍ PRO DOBU PANDEMIE

Realizace větrání s rekuperací v MŠ A ZŠ SVATOŇOVICE

Zahajujeme prodej centrálních vysavačů Globovac Play

Centrální vysavač-proč?

google8fbb401f85849981.html

Filtry pro rekuperaci

Komponenty

Postup realizace

Čištění vzduchotechniky rodinného domu

Porovnání lokálních rekuperačních jednotek

Rekuperátor a účinnost rekuperace

Předehřev pro rekuperaci

Montáž centrálního vysavače

Instalace potrubí systému centrálního vysávání

Rekuperace svépomocí II

Rekuperace svépomocí I

Rekuperace vs. klimatizace

Rekuperace vs. digestoř

Jak se vyrábí rekuperátor a rekuperační jednotka

Testujeme

Servis rekuperace

Rekuperace svépomocí

Co je to rekuperace

Jaké potrubí pro rekuperační systém?

Nejprodávanější

Nastavení Cookies
Cookies

Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko "OK, souhlasím" udělujete tento souhlas.

Nastavení OK, souhlasím
×
Nastavení souborů cookies

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, abychom webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

Nezbytné cookies
Nezbytné cookies
Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.
Ovlivňuje funkce:
  • Konfigurační cookies
Analytické cookies
Vypnuto Zapnuto
Analytické cookies
Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.
Ovlivňuje funkce:
  • Google Analytics - analytická návštěvnost
Personalizované cookies
Vypnuto Zapnuto
Personalizované cookies
Používáme rovněž soubory cookie a další technologie, abychom přizpůsobili náš obchod potřebám a zájmům našich zákazníků a připravili tak pro Vás výjimečné nákupní zkušenosti. Díky použití personalizovaných souborů cookie se můžeme vyvarovat vysvětlování nežádoucích informací, jako jsou neodpovídající doporučení výrobků nebo neužitečné mimořádné nabídky. Navíc nám používání personalizovaných souborů cookie umožňuje nabízet Vám dodatečné funkce, jako například doporučení výrobků přizpůsobených Vašim potřebám. 
Marketingové cookies
Vypnuto Zapnuto
Marketingové cookies
Marketingové (reklamní) cookies používáme my nebo naši partneři, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Ovlivňuje funkce:
  • Google Ads