Úvod - Luftuj.cz

Na český trh přinášíme čerstvý LUFT! Jsme specialisté na větrání s rekuperací pro byty, rodinné domy a malé provozovny. Nabizíme poradenství, autorizovanou projekci, návrhy řešení zdarma a dodávky materiálu na míru pro každou stavbu...

 

Na český trh dovážíme systémy centrálního vysávání světových značek (Globovac a Variovac). Nabízíme kvalitní centrální vysavače, flexibilní potrubí a další zájímavé výrobky.

Jak postupovat?

Z důvodu naplnění montážní kapacity pro rok 2019, dále nepřijímáme další poptávky na montáž vzduchotechniky. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.
Rádi Vás plně provedeme montáží svépomocí.
Nabízíme Vám tyto možnosti:
A) zpoplatněný autorizovaný projekt vzduchotechniky (od základní podoby až po realizační dokumentaci)
B) zdarma grafický návrh řešení se soupisem potřebného materiálu a následné dodání materiálu (méně podrobná verze, zakreslení vedení potrubí do půdorysu)
C) konzultace a poradenství - kdykoliv si zavolejte o radu nebo si přečtěte naše články v naší poradně
 
 

Aktuálně

10.07.2019

Nová série článků v naší poradně nazvaná Montáž svépomocí (I, II, III)

Pro všechny kutili, uvažující o vlastní instalaci rozvodů větrání s rekuperací v rodinných domech nebo bytech, jsme sepsali tři nové články. Doufáme, že pomohou s výběrem vhodných komponentů, ulehčí práci a navedou ke správnému řešení. Články naleznete v naší poradně.   Nebo můžete přejít ... více »

07.04.2019Nové stropní plastové boxy pro sytém potrubí 75 mm

06.03.2019Zahajujeme prodej centrálních vysavačů Globovac Play

Více aktualit »

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím