POZOR - UPRAVEN PROVOZ BĚHEM PANDEMIE VÍCE INFORMACÍ ZDE

Naše montážní kapacita pro rok 2020 je naplněna, momentálně nepřijímáme další poptávky na montáže vzduchotechniky. Více informací zde.

  Pokud chcete zboží zaslat na Slovensko, zvolte nejprve v horní liště jako měnu EURo. 

 

 

 


Ostrůvková digestoř Axial

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ.

 

Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně.

 

 

Ostrůvková digestoř v nezvyklém designu vybavená výkonným axiálním motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.

 

Axiální motory, na rozdíl od tradičních, plynule nasávají vzduch podél lineární osy. Dva tiché axiální motory pracují současně na maximální výkon s extrémně nízkou spotřebou energie - pouze 75W.

 

Tělo odsavače par v kombinaci nerezu a bílého skla podtrhne vzhled vaší kuchyně. Odsavač může být zavěšen na nerezových závěsných tyčích nebo na ocelových lankách (nutno upřesnit v objednávce). Součástí standardní dodávky digestoře jsou tyče.

 

Digestoř je vybavena profesionálními nerezovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.

 

Progresivní dotykové slider ovládání kombinuje funkce dotykového a posuvného ovládání a nabízí maximální komfort obsluhy.

 

Digestoř disponuje 10-ti rychlostními stupni (8+2 intenzivní) a funkcí signalizace nasycení filtrů.

 

Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu, vybavenými funkcí pozvoleného rozsvěcení a zhasínání. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie.

 

Odsavač je určený pro provoz na recirkulaci a je dodáván včetně uhlíkového filtru.

 

Záruka na funkční díly 5 let.

 

 

Technické parametry: 

Šířka:  90 cm
Barva:  bílá
Provedení:  nerez / bílé sklo; nerez / černé sklo
Maximální výkon:  700 m3/h
Výkon dle IEC:  85 - 560 (700) m3/h
Hlučnost dle IEC:  43 - 61 (71) dB(A)
Možnost odtahu:  ne
Možnost recirkulace:  ano
Počet rychlostí:  8 (+ 2 intenzivní)
Ovládání:  posuvné dotykové
Osvětlení:  2 x 3,5 W LED
Digitální displej:  ne
Dálkové ovládání:  ne
Perimetrální sání:  ne
Doběh:  ne
Signalizace nasycení filtrů:  ano
Automatický senzor:  ne
Plynulé rozsvěcení:  ano
Tukový filtr:  nerezový kazetový
Uhlíkový filtr:  ano
Zpětná klapka:  nePříslušenství:

Uhlíkový filtr zde
Prodloužení závěsných tyčí 5 cm (set 4 ks) - na dotaz: info@luftuj.cz
Prodloužení závěsných tyčí 10 cm (set 4 ks) - na dotaz: info@luftuj.cz


Mohlo by Vás zajímat

Ostrůvková digestoř F164

Ostrůvková digestoř F164

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ. Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně. Ostrůvková digestoř v moderním designu vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie. Tělo odsavače par je vyrobeno z jemně kartáčovaného nerezu, který vkusně doplní vzhled vaší kuchyně. Digestoř je vybavena kovovým kazetovým tukovým filtrem, který není třeba měnit a lze jej jednoduše umýt v myčce nádobí. Disponuje třemi rychlostmi a funkcí intenzivní odsávání. Ovládání odsavače par je možné pomocí dálkového ovladače, které je součástí základní výbavy. V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky. Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Digestoř je určena pro provoz na recirkulaci a je dodávána včetně uhlíkového filtru. Záruka na funkční díly 5 let.

14 331,00 Kč s DPH

na objednávku

Ostrůvková digestoř CORINTHIA ISOLA

Ostrůvková digestoř CORINTHIA ISOLA

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ. Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně. Válcový tvar ostrůvkového odsavače je na spodní části zakončen panelem v imitaci betonu s šesticí LED diod, který dává výrobku ucelený vzhled. LED osvětlení vytváří silný a ostrý zdroj světla tím, že kombinuje vynikající rozložení světla na varné zóně s příjemnou relaxační intenzitou (4100K). Spotřeba energie je přitom velmi nízká. Štěrbinové sání na obvodu sací zóny plně nahrazuje absenci vodorovné části odsavače, toto technické řešení spolu s výkonnou ventilační jednotkou zajišťuje velmi dobrou účinnost přímého zachycení par. Vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu sací zóny. Podstatně se tím zvyšuje rychlost jeho proudění a schopnost strhnout s sebou okolní páry. Panel, který sací zónu překrývá, zabraňuje pronikání hluku od ventilační jednotky zpět do kuchyně a snižuje tak vnímaný hluk o 25%. Tato jednotka je nejvýkonnější verzí tiché ventilační jednotky. Dotykové ovládání umožňuje snadnou údržbu odsavače. Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchyni vybavit digestoří. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti. Záruka 5 let.

od 30 482,00 Kč s DPH

na objednávku

Ostrůvková digestoř Eclipse

Ostrůvková digestoř Eclipse

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ. Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně. Ostrůvková digestoř v neobvyklém designu vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie. Tělo odsavače par v kombinaci černého skla a perlově bílého nástřiku dodá na jedinečnosti vaší kuchyni. Digestoř je vybavena profesionálními nerezovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí. Disponuje třemi rychlostmi a funkcí intenzivní odsávání. Ovládání odsavače par je možné pomocí dálkového ovladače, které je součástí základní výbavy. V případě propojení s indukční varnou deskou je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky. Osvětlení digestoře je zajištěno 12 W LED páskem se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Digestoř je určena pro provoz na recirkulaci a je dodávána včetně uhlíkového filtru. Záruka na funkční díly 5 let.

od 28 361,00 Kč s DPH

na objednávku

Ostrůvková digestoř Luna

Ostrůvková digestoř Luna

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně. Ostrůvková digestoř v neobvyklém designu vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie. Tělo odsavače par v kombinaci nerezu a perlově bílého nástřiku podtrhne vzhled vaší kuchyně. Digestoř je vybavena kovovým kazetovým tukovým filtrem, který není třeba měnit a lze jej jednoduše umýt v myčce nádobí. Disponuje 3-mi rychlostmi a funkcí intenzivní odsávání. Ovládání odsavače par je možné pomocí dálkového ovladače, které je součástí základní výbavy. V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky. Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Digestoř je určena pro provoz na recirkulaci a je dodávána včetně uhlíkového filtru. Záruka na funkční díly 5 let.

od 15 766,00 Kč s DPH

na objednávku

Lustrová digestoř VERTIGO

Lustrová digestoř VERTIGO

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ. Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně. Odsavač může být zavěšen na rampě v lince, nebo může být instalován jako ostrůvkový. Jeho vnější část je konstruována jako svítidlo osazené šesti úspornými LED žárovkami, které jsou součástí balení, navíc je varná zóna osvětlena čtyřmi dalšími LED žárovkami. POZOR: lustrová část musí mít samostatný elektrický obvod! Kryt světel je vyrobený výhradně z nerezu s výřezy ve tvaru vln. Těleso odsavače je v klidové poloze uvnitř svítidla, spouštění nad varnou zónu je elektromechanické. Z nadstandardních funkcí se digestoř může pyšnit možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně. Veškeré funkce se ovládají pomocí dálkového ovladače, který je součástí výbavy. Výrobky v této skupině jsou standardně dodávány jako recirkulační včetně uhlíkového filtru. Pomocí sady, kterou lze objednat, je však možno odsavač zapojit také na vnější odtah. Záruka 5 let.

33 478,00 Kč s DPH

na objednávku

Ostrůvková digestoř F180

Ostrůvková digestoř F180

DIGESTOŘ VHODNÁ PRO SYSTÉMY VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ. Více o této problematice naleznete ve článku Rekuperace vs. digestoře v naší poradně. Ostrůvková digestoř nadčasového tvaru obráceného písmene T vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie. Ventilační jednotku digestoře je možné pomocí sady EVJ AF2 přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu. Tělo odsavače par je vyrobeno z jemně kartáčovaného nerezu vkusně doplněné čelním panelem ze saténově černého skla. Tvar digestoře nabízí možnost využití horní části jako odkládacího prostoru. Digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí. Ergonomicky řešené dotykové ovládání odsavače par je originálním doplňkem této digestoře. Digestoř disponuje nadstandardním množstvím funkcí: 6 rychlostí (4+2 intenzivní), signalizace nasycení filtrů, automatický senzor regulující stupeň výkonu, možnost doběhu po ukončení vaření. Osvětlení digestoře je zajištěno LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, součástí základní výbavy digestoře je teleskopický komín a zpětná klapka, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr. Záruka na funkční díly 5 let.

30 607,00 Kč s DPH

na objednávku

Provozovatel webu, Luftuj s.r.o., se sídlem T. G. Masaryka 102, Slatiňany 538 21, IČ: 28827902, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím